אודות

גלגלי הצפון בע"מ היא חברה בבעלות פרטית, המספקת שירותי מיקור חוץ של אחסנה ולוגיסטיקה, וכן שירותי הובלות. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות כוללים לניהול ותפעול שרשרת האספקה הלוגיסטית (TPL–Third Party Logistics), התואמים לצרכיהם בניהול ואחסון מלאי והפצה. שירותינו מסופקים באמצעות צוות מיומן, מרכז לוגיסטי הממוקם במגדל העמק, צי משאיות נרחב ומערכות מידע מתקדמות וייחודיות.

פעילות החברה כוללת הובלת המכולות מנמלי הים והאוויר או ממסופי המטעןLCL , C.D, פריקה ומיון של המכולות לפי דרישות הלקוח, אחסון, קליטה למערכות מידע, ליקוט והכנת הזמנות, והפצה ללקוח סופי והמכלות. סל השירותים הנרחב של חברתנו מאפשר לנו לספק ללקוח פיתרון לוגיסטי כולל, ולהתמודד עם כל אתגר בהצלחה.

יתרונות השימוש בשירותינו:

  • הפחתת עלויות תפעול - המיקום בצפון הארץ, הקרבה לנמל חיפה וצי המשאיות שברשות החברה, מקנה עלויות תפעול ואחסון נמוכות ללקוח ביחס למתחרים. למעשה, גם ללקוחות שמרכז פעילותם הינו בעורף הנמל באשדוד יהיה כלכלי יותר להשתמש בשירותינו. 
  • חיסכון בהוצאות קבועות - השימוש בשירותי החברה מביא ללקוח חסכון כספי נוסף על ידי מעבר מהוצאות לוגיסטיות קבועות להוצאות משתנות.
  • גמישות - המחסן הלוגיסטי מאפשר ללקוחותינו גמישות בתחום שטח התפעול הנדרש לפעילות הלוגיסטית. כלומר הלקוח משלם על השטח בו הוא משתמש בפועל.
  • תשתיות – הלקוח אינו נדרש להשקעות בתשתיות לוגיסטיות, לרבות מערכות המחשוב.
  • מקצוענות – עבודתנו מבוצעת ברמות גבוהות של דיוק ומקצועיות.
  • פניות – שירותינו מאפשרים מעבר מניהול שרשרת האספקה בפועל לבקרה על ההליך הלוגיסטי.

חזון החברה

גלגלי הצפון מתאפיינת בתודעת שירות גבוהה, ושביעות רצונם של הלקוחות היא ערך עליון עבורנו. אנו מאמינים כי מערך השירות נבנה סביב כלל צרכי הלקוח, וכי הלקוח הוא הנכס העיקרי של חברתנו. בהתאם לכך, שירותינו נבנו מתוך ראיה אסטרטגית לפיה הלקוח הוא הגורם המרכזי, שסביבו צריכה להיבנות המערכת.

אנו שואפים לתת מענה שלם ופתרונות לכלל הצרכים הפרטניים הלקוח, לקצר לוחות זמנים ולהראות שיפור מתמיד בשירותי החברה וביצועיה. כמו כן, אנו מתחייבים להעניק שירות מקצועי, יעיל ואמין על ידי צוות עובדים מסור ומיומן.

אחד מיעדיה העיקריים של גלגלי הצפון היא לספק רמת וחוויית שירות אחרת ואישית, בידיעה כי לקוחותינו יגלו נאמנות וירחיבו את שיתוף הפעולה עימנו. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחות נרחב של חברתנו, הזוכים למענה מדויק, אמין ומותאם אישית לצרכיהם.